Oljemålning med Stockholmsmotiv
2013-03-16
174455
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad och daterad Ramberg -59, Skeppsbron vid slussen, olja på duk, 31x36 cm