Alfhild Kallstenius Åhman oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KALLSTENIUS-ÅHMAN, Alfhild (född 1921): Stilleben, signerad och daterad 54, olja på pannå, 53x36 cm

174456

2013-03-17