Inez Leander oljemålning

Inez Leander oljemålning
Inez Leander oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEANDER, Inez (1878-1969): Stilleben, signerad Inez Leander, olja på pannå, 40x33 cm

174457

2013-03-17