Fernand Leger litografi

Fernand Leger litografi
Fernand Leger litografi
Fernand Leger litografi
Fernand Leger litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEGER, Fernand (1881-1955) efter: Komposition, signerad F Leger 45 i trycket, litografi, 34x43 cm

174466

2013-03-16