Joan Miro färglitografi

Joan Miro färglitografi
Joan Miro färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MIRO, Joan (1893-1982): Komposition, färglitografi, numrerad 28/200, Mourlot 837, 33x25 cm

174469

2013-03-16