Böcker 4 st med färglitografier XX Siecle

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖCKER, 4 st., "XX Siecle", nummer 15,16,17 samt 18, med sammanlagt 6 färglitografier bla Miro, Cesar, Vedova, Poliakoff, Viera, da Silva, kompletta

Något lös inlaga, omslag med smärre skador

174472

2013-03-14