Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HALLSTRÖM, Eric (1893-1946):"Minne från Lappland", ritande pojke, signerad Eric Hallström, olja på pannå, 36x45 cm
174481
2013-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här