Eric Hallström oljemålning

Eric Hallström oljemålning
Eric Hallström oljemålning
Eric Hallström oljemålning
Eric Hallström oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HALLSTRÖM, Eric (1893-1946):"Minne från Lappland", ritande pojke, signerad Eric Hallström, olja på pannå, 36x45 cm

174481

2013-03-17