Alf Lindberg oljemålning

Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LINDBERG, Alf (1905-1990): Landskapsmotiv, signerad Alf Lindberg, otydligt daterad -75?, stämpel a tergo SAK (Sveriges Allmäna Konstförening), olja på duk, 72x86 cm

174483

2013-03-17