Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LINDBERG, Alf (1905-1990): Landskapsmotiv, signerad Alf Lindberg, otydligt daterad -75?, stämpel a tergo SAK (Sveriges Allmäna Konstförening), olja på duk, 72x86 cm
174483
2013-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här