Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARTINSON, Harry (1904-1978): " Aniara", bibliofilupplaga från 1956, numrerad nr 29
av 125 exemplar, signerad av författaren, mjuk skinnpärm
Slitage
174488
2013-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här