Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PUZZLEBALL, ben, Kina, 1900-tal, höjd 17 cm, FIGURIN, stenarbete, Kina, höjd 14 cm
Figurinen med smärre nagg, puzzelballen limmad vid fästet
174499
2013-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här