Puzzleball figurin Kina

Puzzleball figurin Kina
Puzzleball figurin Kina
Puzzleball figurin Kina
Puzzleball figurin Kina
Puzzleball figurin Kina
Puzzleball figurin Kina
Puzzleball figurin Kina
Puzzleball figurin Kina

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PUZZLEBALL, ben, Kina, 1900-tal, höjd 17 cm, FIGURIN, stenarbete, Kina, höjd 14 cm

Figurinen med smärre nagg, puzzelballen limmad vid fästet

174499

2013-03-14