Handspegel osmanska riket

Handspegel osmanska riket
Handspegel osmanska riket
Handspegel osmanska riket
Handspegel osmanska riket

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HANDSPEGEL, osmanska riket, alla delar stämplade med tughra, 1800-tal, längd 30 cm

Smärre slitage, glaset spräckt

174507

2013-03-17