Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
BERG, Adolf Julius (1820-1873): Insjölandskap med ruin, signerad AJ Berg, olja på duk, 28x34 cm
Zustandsbeschreibung
174517
2013-03-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner