Adolf Julius Berg tillskriven oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

BERG, Adolf Julius (1820-1873): Insjölandskap med ruin, signerad AJ Berg, olja på duk, 28x34 cm

Zustandsbeschreibung

174517

2013-03-16