Simeon Öqvist modell

Simeon Öqvist modell
Simeon Öqvist modell
Simeon Öqvist modell
Simeon Öqvist modell

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÖQVIST, Simeon (1868-1955): Modell, signerad o daterad 1905, olja på duk, 62x34 cm

smärre färgbortfall, krackelyr

174518

2013-03-16