Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
BILLGREN, Ernst (född 1957): "Herrbesök", signerad Ernst Billgren, 303/450, färglitografi, 61x75 cm
174524
2013-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här