Emanuel Petersen oljemålning

Emanuel Petersen oljemålning
Emanuel Petersen oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PETERSEN, Emanuel Aage (1894-1948): Segelfartyg i islandskap, signerad Emanuel A Petersen, olja på pannå, 87x58 cm

174528

2013-03-17