Väggpendyl i empire

Väggpendyl i empire
Väggpendyl i empire
Väggpendyl i empire
Väggpendyl i empire
Väggpendyl i empire
Väggpendyl i empire
Väggpendyl i empire
Väggpendyl i empire

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

VÄGGPENDYL, stockholmsarbete i empire, sign Dahlström (Israel D., 1762-1829), Stockholm, förgylld, höjd 82 cm

Skador samt lös del, del saknas, nyckel saknas

174539

2013-03-14