K G Nilson litografi

K G Nilson litografi
K G Nilson litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILSON, Karl-Gustaf (född 1942): "Etyd", signerad och daterad K G Nilson 1985, 12/30, färglitografi, 14,5x21,5 cm

174541

2013-03-17