Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IKON, Ryssland, 1800-talets senare hälft, Deësis, 36x31 cm
Slitage, påbättringar
174546
2013-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här