Grekisk ikon

Grekisk ikon
Grekisk ikon
Grekisk ikon
Grekisk ikon

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, Grekland, 1800-tal, Treenigheten omgiven av evangelisterna samt tre helgon, 44,5x35 cm

Skador, slitage

174547

2013-03-16