Rysk ikon

Rysk ikon
Rysk ikon
Rysk ikon
Rysk ikon

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, Ryssland, 1900-talets början, Fyra helgon, infällt parti med bronsikon (ca 1860-tal), 31x27 cm

174551

2013-03-16