Johan von Holst oljemålning

Johan von Holst oljemålning
Johan von Holst oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VON HOLST, Johan (1841-1917): Gärdet, signerad J.v.H, olja på kartong, 26x44 cm

Färgbortfall

174574

2013-03-18