Roberto Matta litografi

Roberto Matta litografi
Roberto Matta litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTA, Roberto (Chile,1911-2002): "Once formes du doute", signerad Matta, 28/100, litografi, 86x65 cm

174601

2013-03-18