Josef Lindskog oljemålning

Josef Lindskog oljemålning
Josef Lindskog oljemålning
Josef Lindskog oljemålning
Josef Lindskog oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

LINDSKOG, Josef (1885-1967): Flicka i karmstol, signerad J. Lindskog, olja på duk, 73x58 cm

174626

2013-03-18