Glasservis glas Odelberg

Glasservis glas Odelberg
Glasservis glas Odelberg
Glasservis glas Odelberg
Glasservis glas Odelberg
Glasservis glas Odelberg
Glasservis glas Odelberg
Glasservis glas Odelberg
Glasservis glas Odelberg

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GLASSERVIS, 8 dlr, "Odelberg", Kosta 1900-tal, bestående av, 7 vinglas och en vinkaraff med propp

Karaffens propp med smärre nagg

174632

2013-03-18