Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Tornöhemmet i midvinterljus" (Marsvinter), signerad Roland S, 198/360, färglitografi, 40x30 cm

174636

2013-03-18