Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Tornöhemmet i midvinterljus" (Marsvinter), signerad Roland S, 198/360, färglitografi, 40x30 cm
174636
2013-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här