Spegel med konsolbord mahogny Karl Johan
2013-03-20
174639
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SPEGEL med konsolbod, Karl Johan, fanérat med mahogny, total höjd 273 cm (187x 86 cm)
En spegel sprucken, slitage, fanérsprickor, smärre skador