Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL med konsolbod, Karl Johan, fanérat med mahogny, total höjd 273 cm (187x 86 cm)
En spegel sprucken, slitage, fanérsprickor, smärre skador
174639
2013-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här