Spegel med konsolbord mahogny Karl Johan

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL med konsolbod, Karl Johan, fanérat med mahogny, total höjd 273 cm (187x 86 cm)

En spegel sprucken, slitage, fanérsprickor, smärre skador

174639

2013-03-20