Johannes Olsson oljemålning

Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLSSON, Johannes (född 1945): "Palett", signerad Johannes O, daterad a tergo -91, olja på duk, 73x73 cm

174640

2013-03-18