Sparrisfat tallrikar delvis Limoges

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPARRISFAT, 1900-tal, Italien, längd 41 cm, TALLRIKAR, 8 st, Limoges

En tallrik med nagg

174648

2013-03-15