Bricka värmekarott i nysilver

Bricka värmekarott i nysilver
Bricka värmekarott i nysilver
Bricka värmekarott i nysilver
Bricka värmekarott i nysilver
Bricka värmekarott i nysilver
Bricka värmekarott i nysilver

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKA med gallerkant, på fötter, längd 71cm, VÄRMEKAROTT, nysilver, med trähandtag, 1900-tal

Bruksslitage, repor

174651

2013-03-15