Hugo Lepik oljemålning

Hugo Lepik oljemålning
Hugo Lepik oljemålning
Hugo Lepik oljemålning
Hugo Lepik oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

1 000 SEK

LEPIK, Hugo (Estland,1905-2001): Vinterlandskap, signerad och daterad H Lepik -55, olja på duk, 49x60 cm

174654

2013-03-18