Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Porträtt föreställande Amiralen och Riksrådet Greve Anton Johan Wrangel af Sauss, kopia efter äldre förlaga av Pasch d.ä., olja på duk, 80x65 cm
174656
2013-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här