Porträtt av Greve A.J. Wrangel af Sauss

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Porträtt föreställande Amiralen och Riksrådet Greve Anton Johan Wrangel af Sauss, kopia efter äldre förlaga av Pasch d.ä., olja på duk, 80x65 cm

174656

2013-04-27