Skålfat bärtallrikar fat Kina

Skålfat bärtallrikar fat Kina
Skålfat bärtallrikar fat Kina
Skålfat bärtallrikar fat Kina
Skålfat bärtallrikar fat Kina
Skålfat bärtallrikar fat Kina
Skålfat bärtallrikar fat Kina
Skålfat bärtallrikar fat Kina
Skålfat bärtallrikar fat Kina
Skålfat bärtallrikar fat Kina
Skålfat bärtallrikar fat Kina

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅLFAT, 6 BÄRTALLRIKAR, FAT, porslin, Kina, 1800/1900-tal, underglasyr i blått

Skålfat med fotnagg, smärre glasyrdefekter, en tallrik med lagning

174664

2013-03-15