Stolar England 1800-tal

Stolar England 1800-tal
Stolar England 1800-tal
Stolar England 1800-tal
Stolar England 1800-tal
Stolar England 1800-tal
Stolar England 1800-tal
Stolar England 1800-tal
Stolar England 1800-tal
Stolar England 1800-tal
Stolar England 1800-tal

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, STOLAR, 8 st., England, 1800-tal, Hepplewhite, mahogny

Skador. Renoverade. En karmstol med benskada.

174666

2013-03-20