Pokal silver

Pokal silver
Pokal silver
Pokal silver
Pokal silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

POKAL, silver, GAB, Stockholm 1919, spår av invändig förgyllning, höjd 25 cm, vikt ca 480 g

Med gravyr, bucklor

174689

2013-03-25