Dessertskålar med förgylld kant

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

DESSERTSKÅLAR, 10 st, 1900-tal, godronnerade, förgylld kant, höjd ca 7,5 cm

174697

2013-03-15