Tallrikar Kina 17/1800-tal
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
800 SEK
TALLRIKAR, 1 par, DJUP TALLRIK, UPPLÄGGNINGSFAT, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, uppläggningsfatets längd 25, tallrikarnas diameter ca 23 cm
Hårspricka, kantnagg, kantskador
174713
2013-03-15