Thea Ekström akvarell

Thea Ekström akvarell
Thea Ekström akvarell
Thea Ekström akvarell
Thea Ekström akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EKSTRÖM, Thea (1920-1988): Komposition, signerad och daterad Ekström 20 XII 79, akvarell, 15x23 cm,
PROVENIENS: Galerie Bel´Art, Stockholm

174716

2013-03-19