Bordspendyl Lenzkirch

Bordspendyl Lenzkirch
Bordspendyl Lenzkirch
Bordspendyl Lenzkirch
Bordspendyl Lenzkirch
Bordspendyl Lenzkirch
Bordspendyl Lenzkirch
Bordspendyl Lenzkirch
Bordspendyl Lenzkirch

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENZKIRCH BORDSPENDYL, 1900-talets första del, valnöt och förgylld metall, höjd 35, längd 72 cm, nyckel och pendel medföljer

174766

2013-03-17