Alfred Collin oljemålning

Alfred Collin oljemålning
Alfred Collin oljemålning
Alfred Collin oljemålning
Alfred Collin oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

COLLIN, Alfred (1880-1944): Sjö med änder, signerad och daterad A. Collin 1918, olja på duk, 87x134 cm

Duken med skada i form av ett hål, ca 2 cm stort

174768

2013-03-17