Ragnar Persson oljemålning

Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PERSSON, Ragnar (1905-1993): Gatuscen, signerad R.P, olja på duk, 33x24 cm

174784

2013-03-19