Zorn etsning

Zorn etsning
Zorn etsning
Zorn etsning
Zorn etsning
Zorn etsning
Zorn etsning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): Djos Mats, 1911, signerad Zorn, etsning, 17,5x11,5 cm

174790

2013-03-19