Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ZORN, Anders (1860-1920): Djos Mats, 1911, signerad Zorn, etsning, 17,5x11,5 cm
174790
2013-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här