Einar Forseth blyertsteckning

Einar Forseth blyertsteckning
Einar Forseth blyertsteckning
Einar Forseth blyertsteckning
Einar Forseth blyertsteckning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): "HM Kung Gustaf", signerad och daterad Solliden Aug. 1947 Einar Forseth, blyertsteckning, 25x19 cm

174821

2013-03-19