Oljemålning Victor Qvistdorff

Oljemålning Victor Qvistdorff
Oljemålning Victor Qvistdorff
Oljemålning Victor Qvistdorff
Oljemålning Victor Qvistdorff

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

QVISTORFF, Victor (dansk 1883-1952), hamnmotiv med lastångare, signerad V. Qvistdorff, 1936, olja på pannå, 15x21

174827

2013-03-23