Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
QVISTORFF, Victor (dansk 1883-1952), hamnmotiv med lastångare, signerad V. Qvistdorff, olja på pannå, 15,5x21 cm
174832
2013-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här