Oljemålning Victor Qvistdorff

Oljemålning Victor Qvistdorff
Oljemålning Victor Qvistdorff
Oljemålning Victor Qvistdorff
Oljemålning Victor Qvistdorff

Klubbat för:

2 600 SEK

1 500 SEK

QVISTORFF, Victor (dansk 1883-1952), hamnmotiv med lastångare, signerad V. Qvistdorff, olja på pannå, 15,5x21 cm

174832

2013-03-23