Gunheim olja

Gunheim olja
Gunheim olja
Gunheim olja
Gunheim olja

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORSTENSEN, Halvor Gunheim (1909-1977): Hästar med föl, signerad Gunheim, olja på duk, 41x33 cm

174839

2013-03-19