Jordglob 1800-tal

Jordglob 1800-tal
Jordglob 1800-tal
Jordglob 1800-tal
Jordglob 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JORDGLOB, på järnfot, 1800-talets slut, Windels, höjd ca 51 cm

Lagningar

174842

2013-03-16